YB Oto Tamir Boyaları

Ürünlerimizi İnceleyin

YB Oto Tamir Boyaları

Hakkımızda

YB Oto Tamir Boyaları  olarak statejimiz; Sektöre yön veren ürün ve satış sonrası hizmetler geliştirmeye odaklı, en gelişmiş kalite kontrol süreçlerine sahip dünya markası olma misyonu üzerine kuruludur.

Yatırımları, iştirakleri ve ihracat hacmi ile ülke ekonomisine güç veren, YB Oto Tamir Boyaları, AR-GE laboratuvarlarında yeni değerler yaratmakta ve uzun vadeli sürdürülebilir büyüme sağlamaktadır.

Ülke sınırlarını aşan markamız dünyanın 20 ülkesine ihraç edilmektedir. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde ürünlerimiz tercih edilmektedir. Bununla birlikte Türkiyede ve yurtdışında bize destek veren tüm iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edinmek öncelikli misyonumuzdur.

Geçmişimizden aldığımız güç ile geleceği hep birlikte şekillendirmek dileğiyle…

Saygılarımızla.

YB Yılmaz Boya Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

Lütfi Yılmaz

Genel Müdür

NEDEN BİZ?

Geniş Ürün Yelpazesi

Her firma kendine yakışanı yapar, çünkü kalite asla tesadüf değildir. Firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak size özel ürünlerimizle tanışın.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı üretim politikamız ve hiçbir zaman taviz vermeyeceğimiz kalite anlayışımızla yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

7/24 Destek

Daha verimli çalışma kapasitesi sağlamak amacıyla, uzman satış temsilcileri ve teknik ekibiyle müşterilerine gerekli tüm destek hizmeti sağlamaktadır.

200+

Memnun Müşteri

1800+

Ekip Arkadaşı

24HR

Hizmet Anlayışı

265+

Gün Hizmet

1800+

Adet Ürün

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı